Під Дніпром поліція встановила 40 осіб, які майже рік крали вугілля з товарних потягів "Укрзалізниці" незвичайним чином. У день вони виносили від 5 до 30 тонн вугілля в мішках. Всього копи "засікли" понад 30 крадіжок товару цією групою злочинців.

Про це повідомляє "міськрада" з посиланням на прес-службу ГУ НП у Дніпропетровській області.

34-річний житель Запорізької області сформував злочинну організацію, яка систематично грабувала вантажні вагони «Придніпровської залізниці». У день вони крали від 5 до 30 тонн вугілля і мінеральних добрив.

Як з'ясувалося, зловмисники "співпрацювали" з працівниками воєнізованої охорони. Ніч, коли потяг стояв на станції, або ж під час його руху, вони крали продукцію. Далі товар продавали населенню в суміжних районних центрах, а також поширювали через підприємців, які торгують вугіллям.

Поліцейські провели 58 обшуків, для яких задіяли близько 200 співробітників. Вони вилучили у порушників мобільні телефони, гроші та банківські картки, чорнові записи, транспортні засоби, журнали реєстрації появи сторонніх осіб на коліях та нестачі вантажу у вагонах, документи про рух поїздів, мішки з вугіллям та селітрою.

15-ти порушникам повідомили про підозру в порушенні 1-ої та 2-ої частини 255-ої статті (Створення злочинної організації) та 5-ої частини 185-ої статті (крадіжка) КК України. 12 осіб затримано. Їм загрожує до 12 років в'язниці з конфіскацією майна. Всього поліція встановила 40 осіб, причетних до крадіжок на товарних вагонах.

Тривають слідчі дії.