Незважаючи на те, що активно демонструвати свої почуття до іншої людини прямо на вулиці не дуже тактовно, крім громадського осуду, закоханим нічого не загрожує. Принаймні, у більшості держав. Однак, у світі існують країни, де на законодавчому рівні заборонені публічні поцілунки.

  1. Об'єднані Арабські Емірати. Не дивно, що в країні, де панує Іслам, заборонені поцілунки. В Арабських Еміратах законодавчо засуджуються будь-які прояви почуттів на публіці: за порушення заборони закоханій парі загрожує арешт на цілих десять днів. А в Дубаї, наприклад, навіть за нешкідливий поцілунок в щічку вам може загрожувати чималий штраф.
  2. Індонезія. Ця країна найбільш ворожа по відношенню до публічних проявів кохання. Там вони прирівнюються до справжньої порнографії, тому за самий звичайний поцілунок посеред вулиці порушникам порядку загрожує аж десять років ув'язнення!
  3. Мексика. Мексиканці - люди досить пристрасні, але навіть їм не можна проявляти це почуття прямо на вулиці. Правда, жителі нерідко нехтують подібною забороною, хоч і регулярно за це караються. Скасувати такий дивний закон не допомогли навіть протести суспільства.
  4. Велика Британія. Ця країна трохи більш лояльна до закоханих парочок, так як обмежує їх лише в метро. Там існують спеціальні зони, де заборонено цілуватися. Таким чином уряд намагається зменшити кількість людей, що знаходяться в метро в годину пік.
  5. Франція. Це, напевно, найдивніша заборона з усіх, адже Франція завжди асоціювалася з любов'ю і романтикою. Але поцілунки тут заборонені лише в одному місці: на вокзалі. Французам заборонено цілуватися на прощання, так як через це постійно затримуються потяги.