У період карантину одні країни закриваються, інші відкривають для туризму.

Відкритими для українських туристів залишаються Єгипет, Болгарія, Грузія, Великобританія, ОАЕ, Мальдіви і Галапагоси, поділилася щотижневим моніторингом туристичних країн фахівці туристичної сфери.

«А з 1 квітня відкрив свої кордони для українців Кіпр. Для того, щоб потрапити в країну, громадянину України необхідно пройти ПЛР-тестування за 72 години до поїздки і відразу по прибуттю. У період очікування результату-перебувати на самоізоляції, - розповіла Мороз. - Також відкрили Танзанію. Причому для в'їзду в Танзанію і Домінікану не потрібет навіть тест на коронавірус».

Також на цьому тижні для українських туристів відкрився Туніс, зазначив міжнародний експерт Станіслав Жолудєв.

А в улюбленій українськими туристами Туреччині посилюють карантинні обмеження. З 13 квітня по 13 травня (в період Рамадану) буде введений повний локдаун на вихідних, а кафе і ресторани будуть працювати на винос. Комендантська година у всій Туреччині з 21-00 до 5-00. Не забувайте також про обов'язковий для всіх туристів HES коді, доповнила Ангеліна Мороз.

Транзитним пасажирам можна без проблем подорожувати через Чилі, за умови, якщо вони будуть знаходиться на території аеропорту не більше 24 годин і мати при собі підтвердження подальшого перельоту.

Закритими для українських туристів все так само залишаються Польща, Чехія, Італія, Іспанія, Німеччина, Фінляндія, Ізраїль, Португалія, Угорщина, Чилі. У Марокко заборонили в'їзд українських туристів на» невизначений термін", Канада продовжила заборону до 21 квітня, А Аргентина – до 9 квітня. А Камбоджа впровадила обов'язковий 14-денний карантин для всіх туристів.