Повідомлення про вибух надійшло в поліцію сьогодні, 15 вересня, близько 9 ранку. Вибух стався в автомобілі «Nissan Primera» на пр. Богдана Хмельницького Дніпра навпроти лікарні №16. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки, експерти криміналістичної лабораторії. Встановлюються всі обставини події. За даним фактом порушено кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст.258 Кримінального кодексу України (Терористичний акт).

В результаті вибуху загинули дві людини, які перебували в автомобілі. Це керівник прес-служби ДСНС області Дар'я Гречищева. Другим загиблим парамедик Олексій Кавлак. Тіло загиблого чоловіка вибухом розірвало навпіл і викинуло з автомобіля.

- Дар'я була одна з кращих співробітників ДСНС, а очолюваний нею відділ - одним з найбільш передових, найбільш фахових, найпотужніших серед усіх регіональних прес-служб ДСНС.

Як керівник Дарина не боялася експериментувати, проявляти ініціативу, завжди тримала руку на пульсі всіх нововведень, зокрема, однією з перших в ДСНС почала просувати і популяризувати гендерний напрямок в роботі свого управління. Вона активно долучалася сама і долучала своїх підлеглих до участі в різних тренінгах, форумах, курсах, намагаючись самовдосконалюватися, розвиватися, рости... Саме тому її підлеглі завжди відрізнялися професіоналізмом і професіоналізмом.

Дарина була волонтером Червоного Хреста, багато допомагала всім, хто потребував допомоги.

Після огляду місця події, співробітники поліції попередньо встановили, що вибух автомобіля стався в результаті вибуху невідомого саморобного вибухового пристрою. Невідомі встановили пристрій під днищем автомобіля. Згідно з інформацією від правоохоронців, у тротиловому еквіваленті вибухівка дорівнювала 1-2 кілограмам.

Всі зібрані матеріали направлені в Центральну окружну прокуратуру Дніпра, надалі її отримає слідчий підрозділ УСБУ Дніпропетровської області.