Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час свого візиту в Дніпро заявив, що проект «Велике будівництво» і міська влада Дніпра на умовах співфінансування проведуть масштабну реконструкцію п'яти комунальних об'єктів.

У 2021 році в рамках проекту «Велике будівництво» 5 об'єктів будуть реалізовані саме в Дніпрі. Це демонструє потужний потенціал якісної співпраці міста, області та держави. Я вдячний меру міста та голові обласної державної адміністрації за конструктивний діалог. Бенефіціарами досягнень цієї співпраці є жителі міста. Дніпро заслуговує, щоб соціальна інфраструктура тут була найкраща, і все це – підтвердження цих слів, - сказав Олексій Чернишов.

У рамках такої співпраці планується реалізувати п'ять проектів: Реконструкція інженерних мереж та інфекційного корпусу Дніпропетровської міської дитячої клінічної лікарні №6, Реконструкція частини хірургічного корпусу клінічного об'єднання швидкої медичної допомоги під операційний блок та відділення інтенсивної терапії політравми, Реконструкція частини терапевтичного корпусу клінічного об'єднання швидкої медичної допомоги під Центр гострої кардіоваскулярної та цереброваскулярної паталогії, а також реконструкція адмінбудівлі по пр. Слобожанському, 8 під центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс».