×
№51 (15505) 30.12.2011ОБ ИЗДАНИИКОНТАКТЫРЕКЛАМАПОДПИСКААРХИВ
СОБЫТИЯ НЕДЕЛИ
ЖИЗНЬ ВОКРУГ НАС
Календарь новостей


Дніпропетровщина посіла 1-ше місце на конкурсі з інформаційних технологій
 
Учні Дніпропетровщини перемогли на щорічному Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій.
Як повідомили в управлінні преси та інформації, конкурс проходив на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Програмування», «WEB-програмування»
та «Офіс».

Найкращою було визнано команду Дніпропетровського відділення Малої академії наук України, друге місце посіли команди Чернігівської та Дніпропетровської областей, а третє – міста Севастополя.

В особистій першості місця розподілилися наступним чином: у номінації «Програмування» передував Олександр Резунов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129.

У номінації «WEB – програмування» І місце посів Андрій Соколовський, учень ЗСШ № 5 м. Нікополя.

У номінації «Офіс» переможцем став Кирило Черкашин (Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій).

Цього року у конкурсі взяли участь 96 учнів з 20 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Волинської, Вінницької, Житомирської, Івано–Франківської, Одеської, Луганської, Закарпатської, Полтавської, Рівненської, Черкаської, Чернівецької, Сумської, Херсонської, Тернопільської, Київської, Миколаївської, Хмельницької, Чернігівської областей, міст Дніпропетровська та Севастополя, а також автономної республіки Крим.

Довідка. Перша Всеукраїнська олімпіада з інформатики відбулась у 1988 році.

Перший Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій відбувся у 2004 році в місті Дніпропетровську. Область також приймала гостей у 2005 та 2008 роках. Третій та четвертий конкурси проводились у м. Вінниці.

Ірина Логуш


Топ-новость
 
Драконовы деньги
В этом номере
20.01.2007 14:03
Платить не надо париться
20.01.2007 13:59
В феврале откроют полигон
20.01.2007 13:53
Диверсия на горводоканале
20.01.2007 13:52
Никопольские ЖЭКи станут частными
19.01.2007 18:29
Перебежчикам поставлен заслон?
Загрузка...
Реклама

Украинский портАлРейтинг@Mail.ruHotLogSpyLOGRated by MyTOPКаталог-Молдова - Ranker, StatisticsУкраина онлайнПресса УкраиныКаталог Ресурсов ИнтернетСлуга Народу