Діяльність екс-кандидата в мери Дніпра, а нині депутата міської ради від власної політсили Загіда Краснова може стати предметом інтересу Служби безпеки України.

Офіс генерального прокурора і СБУ проводять обшуки в приміщеннях громадської організації «Український вибір», яку пов'язують з кумом президента Росії Віктором Медведчуком. Трьом лідерам цієї організації Олександру Синявському, Івану Комелову та Олександру Слюсаренку вручено підозри у сприянні окупації Криму російським агресором у 2014 році.

Ситуація складається таким чином, що і Загіду Краснову варто готуватися до гостей з українських спецслужб. Адже лідер «громадської сили» також був причетний до діяльності «Українського вибору». У 2012 році він брав участь у «круглому столі», який організували активісти Медведчука в тоді ще Дніпропетровську. Крім Краснова, в "круглому столі" брав участь сам Медведчук, радник президента Росії Сергій Глазьєв і нині нардеп-втікач від «Партії регіонів», який в 2014 році стане одним з лідерів терористів так званої "Новоросії" Олег Царьов. З останнім, до слова, Загід Краснов щільно співпрацював в 2010 році, будучи «директором міськради».

Учасники "круглого столу" обговорювали можливу участь України в Митному союзі, який створила Росія. Тодішня глава Держдепартаменту США Хілларі Клінтон красномовно називала це "ресоветизацією", а через рік саме наміри президента Януковича вступити до Митного союзу стануть приводом для протестів, які переростуть у Революцію Гідності. Що цікаво, в 2013-2014 році Краснов поїде вже фотографуватися на Майдан, хоча роком раніше брав участь у конференції по «мс», проти якого і вийшли активісти.

Співпраця лідера «Громсили» з «Царьовим» і «Українським вибором» може стати предметом інтересу Служби безпеки України, яка останнім часом розслідує бізнес Медведчука і тих, хто готував грунт для вторгнення Росії в 2014 році.