Навпроти Академії архітектури та будівництва на перехресті вулиць Чернишевського і Моссаковського незабаром може початися будівництво чергового житлового комплексу. Зараз на цьому місці знаходиться запущений сквер перед гуртожитком Академії - Легендарні "студентські парапети". Про нове будівництво повідомив Микита Реутов у Фейсбук групі BuilDnepr.

Новий житловий комплекс може з'явиться на ділянці перед гуртожитками ПДАБА на розі вул.Чернишевського та вул. Володимира Моссаковського. Легендарні "студентські парапети" йдуть в історію. Найближчим часом територію звільнять від дерев і почнеться підготовка до будівництва, - сказано в повідомленні.

Інформація про чергове знищення зеленої зони на догоду прибутку викликала бурю обурень у дніпрян, які вони висловили в коментарях.

- Це трагедія для цього місця. І якість життя в жк без території на крихітній ділянці буде погане і потенційного скверу навпроти Академії позбудемося

- Місто перетворюють на кам'яні джунглі

- Територію привели в занепад рівно також, як і територію навколо кінотеатру Салют. Рівно з тією ж метою-сформувати у городян відчуття занедбаності і безкарно забудувати черговим закритим житловим комплексом, - пишуть вони.