У неділю, 22 серпня, на аеродром Кам'янка практично з самого ранку стали прибувати люди. Все тому що тут проходить другий день фестивалю Dnipro Open Sky.

Спеціального для цього організатори підготували тематичну програму та ряд інших цікавих занять.

Практично кожного з самого дитинства вражали і надихали літаки і всі хотіли підкорити небесну височінь, хоча б раз. Звичайно величезна кількість літала на пасажирських літаках в інші міста і країни, але відчуття навряд чи зрівнятися з невеликими маневреними літаками під управлінням асів. Саме така можливість, політати з вітерцем, є у кожного відвідувача фестивалю.

А тим, хто страждає від страху висоти, але любить дивитися на літаки варто звернути увагу на польоти дистанційно керованих маленьких літаків. Шоу з неможливими трюками підготували представники авіамодельного спорту.

Крім цього на Dnipro Open Sky працює безліч інших занять для відвідувачів різного віку, включаю стрільбу з лука, стрілецький тир, дитячу зону і багато іншого. Відкрито також фудкорд і фотозона. Люди все продовжують перебувати, адже організатори підготували ще кілька видовищних подій, які є по-справжньому унікальними і захоплюючими. Йдеться про рекорд по запуску ракет, а також польоти на повітряних кулях.