З початку 2022 року в Дніпропетровській області про офіційний дохід в більш, ніж мільйон гривень відзвітували 16 осіб. Про це повідомляє регіональне управління Державної податкової служби.

Йдеться про декларацію про доходи за 2021 рік. Сумарний дохід усіх мільйонерів Дніпропетровщини, які подали звіт до податкової, становить 87,3 млн гривень.

Але найбільше за минулий рік декларували дохід у вигляді спадщини-понад 52 мільйони гривень. Сумарно податок за цією статтею заплатили 168 жителів Дніпра та області.  Загальна сума задекларованих податків склала 166 мільйонів гривень.

Зазначимо, що середня зарплата в Дніпропетровській області становить 15,7 тисяч гривень, тобто нижче загального показника по Україні на 1,6 тисяч. Однак, варто відзначити, що ТОП найбагатших людей країни поповнили 13 вихідців з нашого регіону. Їх загальний стан становить 9 мільярдів доларів США. Втім, велика частина їх підприємств зареєстрована в Україні і по всьому світу. Відповідно, податки вони платять (якщо платять) за місцем «прописки».